Imprezy okolicznościowe

Komunie

Przyjęcie komunijne to wydarzenie, które warto celebrować w wyjątkowym otoczeniu. Oferta Komunijna Golden Lion to gwarancja dopasowania menu do Państwa potrzeb, a przestronność sal zapewni indywidualny charakter wydarzenia.

Urodziny

Marzysz o organizacji urodzin, które pozostaną niezapomniane? W Domu Bankietowym Golden Lion Rumia zachwycisz swoich gości nie tylko rewelacyjnym wystrojem sali, ale także niezwykłą kuchnią, wyśmienitymi napojami oraz obsługą na najwyższym poziomie. A może impreza niespodzianka? Z nami wszystko jest możliwe.

Imprezy urodzinowe tworzymy z kreatywnością i pasją. Chętnie pomożemy zorganizować także dodatkowe atrakcje, aby uświetnić ten wyjątkowy dzień. Dekoracje balonowe, ścianki kwiatowe, oprawa muzyczna – tym wszystkim również możemy się zająć, a Tobie pozostanie wyłącznie zaproszenie gości.

Studniówki

Studniówka 2025 zbliża się wielkimi krokami. Organizacja studniówki w Trójmieście nie jest łatwa, dlatego w swojej ofercie mamy także imprezy dla szkół oraz absolwentów. Przestronna sala balowa pomieści nawet 250 osób. Nowoczesny design powoduje, że Golden Lion w Rumi to idealne miejsce dla młodych osób, które cenią nowoczesne podejście i wystrój lokalu. Pomagamy także zorganizować dodatkowe atrakcje typu Budka 360 czy pokaz tańca, które wzbudzą wśród maturzystów wyjątkowe i niezapomniane wrażenia.

Spotkania rodzinne

Urodziny, jubileusze, wyjątkowe okazje w gronie najbliższych… Te wszystkie momenty warto świętować w miejscu, które zapewnia doskonałą kuchnię oraz wszelkie inne atrakcje prosto z Waszych marzeń. Dwie sale – balowa i kameralna zapewniają unikatowe możliwości aranżacji przestrzeni, dlatego Golden lion to idealne miejsce na organizację wydarzeń większych i mniejszych.

Stypy

Stypy stały się nieodłącznym elementem uroczystości pożegnania bliskich. Te uroczystości organizujemy w sposób elegancki, zachowując należyty szacunek do podniosłości tych trudnych chwil. Trzy bardzo smaczne i atrakcyjne cenowe zestawy w załączeniu.

Dom Bankietowy Golden Lion Opinie

Opinie naszych klientów

Obserwuj nas
na Instagramie

DSC_1934