Wesela

0

miejsc na naszej sali weselnej

0

pokojów hotelowych do dyspozycji

Wesele w Golden Lion Rumia

Sala weselna

Nasza sala weselna pomieści nawet 200 osób, a o jej wyjątkowości świadczy unikatowy, nowoczesny design. Kolor oświetlenia, dekoracje, rodzaje stołów – dobieramy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Przestronna sala balowa daje niezliczone możliwości ustawienia oraz organizacji przestrzeni. Z tego powodu imprezy w Golden Lion na długo pozostają w pamięci gości.

Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, współpracujemy ze sprawdzonymi profesjonalistami. Dzięki czemu para młoda ma pewność, że wszystkie usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się też 20 pokoje hotelowe, które w dniu wesela oddajemy do dyspozycji pary młodej. Organizujemy również poprawiny.

Dom Bankietowy Golden Lion

Oferta weselna

Kameralnie, czy spektakularnie?
Nasza oferta weselna sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Znakomita kuchnia, dekoracja sali wedle indywidualnych preferencji oraz dedykowane menu to tylko kilka wyróżniających nas elementów. Pomożemy stworzyć dla Was najpiękniejszy dzień – dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście, a kolejnego dnia zorganizujemy dla Was poprawiny. Każda para młoda jest dla nas wyjątkowa, dlatego oferty są szyte na miarę unikatowych potrzeb.

Wesele w Golden Lion Rumia

Dodatkowe atrakcje

Marzycie o wyjątkowych atrakcjach, które uświetnią Wasze Wesele i uczynią je niezapomnianym? Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, a w swojej ofercie mamy rozmaite atrakcje oraz usługi. Oszczędność czasu i sprawdzeni partnerzy to klucz do udanego przyjęcia.

My zajmiemy się organizacją, a Wy będziecie świętować razem z gośćmi.

01

DJ'e

02

Zespoły i kapele

03

Pokazy tańca

04

Pokazy iluzji

05

Fotobudki klasyczne, 360°

06

Dekoracje balonowe
i kwiatowe

07

Prosecco
Van

08

Dekoracje świetlne, napisy

09

Pokazy barmańskie

10

Fotografia
i video ślubne

11

Samochody ślubne

12

Pokaz sztucznych ogni

Dom Bankietowy Golden Lion

Zobacz, jak wygląda nasza sala weselna

Dom Bankietowy Golden Lion Opinie

Opinie naszych klientów

Obserwuj nas
na Instagramie

DSC_1934